Pages Navigation Menu

Drobna zmiana oszałamiający efekt – poduszka, niby nic, a jednak …

wianekczerwonyKażdy z nas potrzebuje czasem odmiany. Może być to zmiana naszego wizerunku, nowa pasja, albo zmiany w mieszkaniu. Zazwyczaj zmiana wystroju wnętrza przywodzi na myśl długotrwały i żmudny remont. A to wiąże się z kosztami i utrudnieniami w codziennym funkcjonowaniu. A na to zwykle nie mamy środków, czasu ani chęci 😛

Nie zawsze jednak trzeba się natrudzić aby nieco urozmaicić wygląd sypialni, czy salonu. Czasami wystarczy drobiazg jakim jest …. poduszka ozdobna. Poduszki ozdobne występują w całe gamie wzorów i kolorów. Dzięki nim możemy podkreślić charakter wnętrza. Delikatne koronkowe lub kwiatowe wzory doskonale sprawdzą się w romantycznej sypialni. Poduszka z grafiką londyńskiego metra bądź proste geometryczne wzory będą idealnie podkreślały nowoczesne wnętrza. Poduszka z wiankiem z plecionych kwiatów przełamie chłodną kolorystkę i ociepli pokój. Aby przełamać ciemną kolorystykę ścian wystarczy sięgnąć po poduszki w jasnych barwach, zaś jasne pomieszczenia nabiorą charakteru dzięki ciemniejszym akcentom na poduszce.

Zmiana wnętrza za pomocą poduszki wydaje się bagatelna, ale sprawdza się jeżeli pragniemy jakiejś zmiany w wystroju naszego pokoju, a niekoniecznie chcemy rozpoczynać wielki remont. Nadają oryginalności, od razu przyciągają wzrok, a to wszystko za niewielkie pieniądze. Mała rzecz a cieszy.