Pages Navigation Menu

Dziecięce klimaty: kocyki, pościele, materace i łóżeczka

Dziecięcy pokoik to mibianco Materace-Dla-Ciebieejsce specyficzne. Najważniejszym elementem wystroju są różnego rodzaju zabawki, które wprowadzają dziecko w świat zabawy i przygód. Ten klimat tworzą także dodatki w postaci mebelków, pościeli czy kocyków. Już na etapie kupowania materacyka dla dziecka stajemy przed dość dużym wyzwaniem. Po pierwsze musimy dobrać materac pod kątem zdrowia naszej pociechy. Ciekawym pomysłem są materace lateksowe plastus Materace-Dla-Ciebiejak Baby Comfort lub takie z dodatkiem lateksu jak Piotruś. Drugą, ważną kwestią jest pokrowiec, w jaki okryto materac. Przede wszystkim jak najbardziej naturalny, najlepiej wykonany z tkaniny w 100% bawełnianej oraz z wbudowanym naokoło zamkiem, który ułatwi jego zdejmowanie i upranie. Właśnie – pranie. Pokrowiec prać należy, a te dziecięce nawet częściej, aby zachować jak najwyższą higienę snu dziecka. Dziecięce pokrowce są nie tylko wykonane z naturalnych tkanin, ale także są niezwykle kocyk misiaczek Materace-Dla-Ciebieurokliwe i kolorowe, zatem będą się prezentowały uroczo w pokoju malucha.

Również dziecięce pościele i kocyki będą doskonałym elementem podkreślającym specyfikę pokoju maluszka. A każde dziecko ma przecież swój ulubiony kocyk 😀 Kolorowe, radosne wzory podkreślą wnętrze i zagwarantują dziecku kolorowe sny. Zaś najlepszej jakości tkaniny będą stały na straży zdrowia nastecza materace-Dla-Ciebiezej pociechy.

Gdy dziecko nieco podrośnie i nadejdzie czas na wymianę niemowlęcego łóżeczka na łóżko bardziej „dorosłe” warto przy tym zwrócić uwagę na całe zestawy mebelków. Dzięki nim stworzymy pokój małego piłkarza, księżniczki czy rycerza. Co istotne są one bezpieczne dla dziecka, a różnorodne wzory pozwalają na stworzenie sypialni marzeń.