Pages Navigation Menu

Kokos z lateksem – idealnie dobrana para

Wielu z nas już się przekonało na własnej skórze, że podjęcie decyzji o zakupie nowego materaca nie jest łatwe. Bo się nie znamy, bo wybór jest zbyt duży, bo nie czuję różnicy, a tak naprawdę to nie wiem czego chcę. Zdajemy sobie sprawę ze wszystkich tych dylematów, więc teraz postaramy się przedstawić kilka produktów, które dla wielu mogą się okazać idealne i niezastąpione.

Jednym z najchętnMaterace Dla Ciebie - lateksiej wybieranych komponentów w materacu jest kokos. Ten materiał niewątpliwie ma wiele zalet. To naturalny surowiec, który jest pozyskiwany w włókien skorupy orzecha kokosowego. Nadaje twardości materacowi, a dzięki wytrzymałości materiału wydłuża jego trwałość. Dzięki zastosowaniu tego materiału materac nie jest podatny na odkształcenia. Jest przewiewny i świetnie odprowadza wilgoć, czyli pochłania wydzielany podczas snu pot. Mata kokosowa jest bezzapachowa i higieniczna, a dzięki naturalnym solom mineralnym uniemożliwia rozwój drobnoustrojów, pleśni i grzybów, co z pewnością ucieszy każdego alergika. Powodów popularności kokosu jest zatem wiele.

Drugim materiałem, na który warto zwrócić uwagę jest lateks. To wprost idealna propozycja dla wszystkich zmagających się z bólami kręgosłupa – zarówno tymi drobnymi jak i poważnymi dolegliwościami. Co ten lateks ma w sobie takiego niezwykłego, że warto się nim zainteresować? Powodów jest kilka. Lateks to obecnie jeden z najbardziej wartościowych wkładów w materacach. Jest niezwykle sprężysty i elastyczny. Dzięki tym właściwościom idealnie dostosowujkokos mayerace-dla-ciebiee się do każdej krzywizny ciała zapewniając właściwe, naturalne ułożenie kręgosłupa w linii prostej. To Państwa nie przekonuje? Warto więc podkreślić niezwykłą wytrzymałość lateksu na odkształcenia. Zapewnia on nie tylko komfortowy sen, ale także gwarantuje go na wiele lat! Materac wykonany z tego materiału jest bardzo odporny na zużycie i po ustąpieniu nacisku błyskawicznie odzyskuje pierwotny kształt. A co to oznacza? Mówiąc wprost taki materac, pomimo tego, że jest zrobiony z pianki, na pewno szybko się ”nie wyleży”. Ciągle mało? Dodajmy do tego jeszcze właściwości antyalergiczne i wysoką higienę użytkowania materaca lateksowego. Co to znaczy, że lateks jest antyalergiczny? Nie absorbuje wilgoci i tworzy środowisko niesprzyjające pleśni, grzybom i roztoczom. Chroni zatem materac przed rozwojem alergenów. Dodatkowo lateks zawiera specjalne otwory na całej powierzchni zapewniające właściwą cyrkulację powietrza.

I co w związku z tym, że te materiały stosowane do produkcji materaca są wartościowe? Dzisiaj chcemy udowodnić, że gdy w materacu kokos spotka się z lateksem, efekty będą naprawdę oszałamiające! Uzyskamy sprężysty, wytrzymały i antyalergiczny materac. Dopasowujący się do naturalnego kształtu ciała i zapewniający prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Materace kokosowo lateksowe to rewelacyjne produkty.

Najlepszym tegMaterace Dla Ciebie - Cyklopo dowodem będzie materac Cyklop, którego wkład został wykonany z bloku pianki lateksowej utwardzonej obustronnie warstwą maty kokosowej. Połączenie to jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którym tradycyjne materace lateksowe wydają się zbyt miękkie. Pianka lateksowa jest w tym modelu profilowana na 7 stref, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała, a mata kokosowa nadaje odpowiedniej twardości. Cyklop to wysokiej klasy ortopedyczny, antyalergiczny materac. Dla wszystkich ceniących połączenie trwałości, zdrowia i wygody snu.

Z drugiej strony mamy materac Talia, w którym środek materaca stanowi mata kokosowa obłożona obustronnie warstwą sprężystego lateksu. To idealna propozycja dla wielbicieli sprężystych materacy i wszystkich zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa – zapewni odpowiednie podparcie kręgosłupa w linii prostej, idealnie i błyskawicznie reagując na każdą zmianę pozycji. Kokos delikatnie utwardzi środek materaca nie pozbawiając wkładu elastyczności. Dodatkowo przeciwdziała rozwojowi drobnoustrojów i innych alergenów, zapewniając cyrkulację powietrza.

Kolejnym członkMaterace-Dla-Ciebie taliaiem tej rodziny materacy jest materac nawierzchniowy Ate. To cienki materac nawierzchniowy – czyli przeznaczony do stosowania na innym materacu, żeby zmienić jego właściwości. Mamy całkiem nowy materac, ale jest niewygodny? Rozwiązanie naszych problemów ze snem może stanowić właśnie ten, na pierwszy rzut oka niepozorny materac. To jednak bardzo wartościowy produkt, który może dać nam dużo dobrego. Stanowi on połączenie wszystkich zalet kokosu z lateksem. Delikatnie utwardzi powierzchnię dzięki kokosowi, a warstwa pianki lateksowej dopasuje się do ciała i zniweluje uciski.

Mata kokosowa i pianka lateksowa to materiały zapewniające wyjątkowy komfort snu. Są trwałe, więc się nie zdeformują, a do tego antyalergiczne. Warto więc pamiętać o tym połączeniu przymierzając się do zakupu nowego materaca. Kokos z lateksem – to ma sens!