Pages Navigation Menu

Koniec materacowych dylematów – SENSIT

SENSIT Materace-Dla-CiebieZakup materaca niejednokrotnie okazuje się sprawą niełatwą. Bogactwo oferty przyprawia o zawrót głowy, a ilu ludzi tyle opinii. Zwolennicy pianki termoplastycznej ścigają się na argumenty z miłośnikami lateksu, a i jednych i drugich do swoich racji próbują przekonać wielbiciele pianki wysokoelastycznej. Na szczęście piankowy dylemat jest już nieaktualny. Bo przecież dlaczego decydować się tylko na jeden rodzaj pianki jak można mieć wszystkie? Zgoda buduje 😀 Więc idealnym materacem jest model, w którym zastosowano te wszystkie wartościowe komponenty. A tym materacem idealnym jest SENSIT. Dostępny w dwóch wariantach twardości H2 czyli średniotwardym – dla osób o wadze do 80kg oraz wariancie H3 twardym, którzy ważą więcej. HR materace-Dla-Ciebie

Stabilna, przewiewna i trwała podstawa z antyalergicznej pianki HR zapewnia nie tylko oparcie dla pozostałych pianek, ale także idealną cyrkulację wnętrza materaca. Jest to możliwe dzięki otwartej budowie komórkowej. Dodatkową zaletą jest większa sprężystość i odporność na odkształcenia.

Podstawa to nie wszystko. Najważniejszą cechą materaca SENSIT jest połączenie dwóch rodzajów doskonałych pianek dla jak najwyższego stopnia komfortu. Pianka memory – czyli środkowa memory_pianka Materace-Dla-Ciebiewarstwa naszego materaca doskonałego jest jednym z najczęściej poszukiwanych przez klientów komponentów. Nazywana również pianką leniwą, czy pianką z pamięcią, idealnie modeluje się do indywidualnego kształtu ciała. Podpiera i otula nie powodując ucisków.

Aby uniknąć nadmiernego zapadania się w piankę leniwą lub zniwelować odczucie nagrzewania się, oraz nadać większej sprężystości górną warstwą materaca SENSIT jest pianka lateksowa. To komponent ceniony głównie przez wzgląd na swoje właściwości ortopedyczne i antyalergiczne. Określenie ortopedyczny oznacza, że materac SENSIT dzięki warstwie elastycznego lateksu jest idealny dla układu kostno ruchowego. Błyskawicznie dopasowuje się do indywidualnego kształtu ciała i optymalnie podpiera kręgosłup w każdej sekundzie. Pianka lateksowa ogranicza rozwój baktMaterace Dla Ciebie - latekserii i roztoczy, jest więc optymalnym komponentem dla alergików, a jej pionowa perforacja zapewnia właściwą cyrkulację powietrza.

Wszystkie te pianki obudowano wytrzymałym i estetycznym pokrowcem. Górna warstwa tkaniny jest przewiewna i zapewnia komfort skórze. Boki i spód pokrowca wykonana z wytrzymałej, odpornej tkaniny, która chroni wnętrze materaca przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Ponadto pokrowiec jest dzielony na dwie części co umożliwia bezproblemowe pranie pokrowca w warunkach domowych. A regularne pranie w 60 stopniach Celsjusza jest gwarancją zachowania właściwej higieny snu. SENSIT jest rozwiązaniem wszystkich dotychczasowych dylematów dotyczących doboru materaca. Idealne podparcie ciała, komfort, trwałość i właściwości antyalergiczne. Czego chcieć więcej? 🙂