Pages Navigation Menu

Łóżka kute- elegancja i wygoda

 

Statystycznie najczęściej nasi klienci wybierają łóżka z drewna lub łóżka tapicerowane. Dzisiaj postaraKalia Materace-Dla-Ciebiemy się przybliżyć Państwu modele łóżek kutych. Lekko zapomniane powoli zaczynają wracać do łask. Są oryginalna alternatywą dla klasycznych łóżek drewnianych, tapicerowanych czy z płyty.

W naszej ofercie znajdziemy szereg eleganckich, designerskich łóżek kutych. Różne kolory zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Po mimo braku schowka na pościel nie tracą na wartości. Idealnie będą pasowały do sypialni, gdzie łóżko jest w centrum. Oprócz wygody, są to również małe dzieła sztuki, którymi wręcz trzeba się pochwalić 🙂 Trwały materiał, ręcznie kute i modelowane kształty zapewnią przepiękną ozdobę sypialni.

Dla miłośników tradycyjnych rozwiązań polecamy model Alicja, Kalia lub Klasyka o prostej, ponadczasowe formie. Idealnie dopasują się do nowoczesnych, jak i do tradycyjnych sypialni.

Oczywiście w naszej ofercie znajdą PaństPariti Materace-Dla-Ciebiewo również modele nieco bardziej finezyjne 🙂 Łóżko Aura czy Kornel będą najlepiej sprawdzać się w dziewczęcych lub kobiecych sypialniach. Są przeciwieństwem masywnych łóżek drewnianych czy tapicerowanych. Świetnie sprawdzą się również w mniejszych pomieszczeniach. Dzięki pięknym, fikuśnym wykończeniom są wyjątkową ozdobą każdego wnętrza.

Dla miłośników rozwiązań nieco bardziej surowych i minimalistycznych, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie model Tabita lub Pariti. Charakteryzują się jakością wykonania i nieKornel Materace-Dla-Ciebiezwykle prostą formą bez zbędnych ozdobników. Są bardzo neutralne i bardzo dobrze komponują się wszystkimi elementami aranżacji wnętrza. Nie przytłaczają wnętrza pozwalając się skupić na pozostałych fragmentach wystroju sypialni.

Wszystkie modele łóżek w naszej ofercie montowane są samodzielnie przez klientów. Montaż ten jest bardzo prosty, zajmuje od 5 do 10 minut. Większość modeli posiada już wbudowany stelaż, który stanowi idealne oparcie dla materaca. Lakier pokrywający łóżka jest odporny na ścieranie i odpryski. Dzięki czemu posłuży nam przez wiele lat.

Wymienione modele i nie tylko można obejrzeć na naszej stronie internetowej i w stacjonarnych salonach. Polecamy 🙂