Pages Navigation Menu

Materace kieszeniowe, czyli komfort i wygoda przede wszystkim.

W nowo otwartym Salonie MateraceAres Materace-Dla-Ciebie Dla Ciebie w Nowym Sączu mogą Państwo zobaczyć, dotknąć, jak również wygodnie położyć się na kilkunastu modelach materacy. Można tu znaleźć materace dla każdego: dzieci, dorastającej młodzieży, młodego małżeństwa, czy osób starszych. Doradcy w rzetelny i jasny sposób, pomogą wybrać model najbardziej odpowiedni dla wymagań oraz preferencji danego użytkownika.

Materace kieszeniowe nie od dziś cieszą się niesłabnącą popularnością. Na czym polega sekret ich sławy? Otóż każda ze sprężyn, (inaczej niż w przypadku bonneli), jest schowana w osobnym woreczku i pracuje indywidualnie. Inaczej mówiąc: sprężyny kieszeniowe uginają się wyłącznie w miejscach nacisku, co zapewnia dużo lepsze podparcie całego ciała. Wybierając taki rodzaj materaca możemy być pewni, że wyśpi się na nim zarówno jedna osoba, jak i para. Pośród modeli materacy kieszeniowych, na które warto zwrócić uwagę w salonie w Nowym Sączu są Morfeusz, Zeus, Namezis oraz Hypnos.

Morfeusz to czołowy model pośród kieszeniowych. Mogą go spokojnie użytkować osoby o wadze do 80 kg, jak i cięższe, ponieważ posiada dwa stopnie twardości. Strona twardsza posiada warstwę maty kokosowej, która utwardza powierzchnię, natomiast strona średnio twarda to pianka poliuretanowa.

Jeżeli jednak lubimy bardzo twarde powierzchnie, a nasza waga nie jest piórkowa, śmiało wypróbujmy Zeusa. To najtwardszy model materaca, oznaczony jako H4 – bardzo twardy. Podwójna mata kokosowa sprawia, że powierzchnia spania jest odpowiednio utwardzona oraz wyrównana.

Modelem, na który warto zwrócić uwagę jest Hypnos. Materac H2 – średniotwardy, posiadający warstwę cieszącej się sporym zainteresowaniem pianki visco oraz dodatkową warstwę kokosu usytuowaną bezpośrednio pod nią. Ciało jest idealnie podparte, odprężone, ale nie czujemy ogromnego efektu zapadania, ponieważ kokos doskonale spełnia swoją funkcję. Druga strona to pianka poliuretanowa.

Kolejnym przykładem materaca kieszeniowego jest Nemezis. Po obu stronach odnajdziemy dwucentymetrowy lateks – materiał nadający elastyczności i sprężystości, jednak dodatkowo po jednej stronie została dołożona warstwa maty kokosowej. W zależności kto będzie użytkował materac, można zdecydować, którą stronę modelu wybierzemy H3, a może H2.

W Salonie Materace Dla Ciebie w Nowym Sączu odnajdziecie także Państwo wszystkie modele materacy multipocket. Większa liczba sprężyn oraz grubsza warstwa pianki zapewnią spokojny i komfortowy sen, a ciało wypocznie w należyty sposób. Serdecznie zapraszamy do salonu w Nowym Sączu.