Pages Navigation Menu

Materace PLUS w natarciu

Wiele z naszych materacy cieszy się dużym uznaniem klientów. I są ku temu powody. Ale dzisiaj wszystkim oczekującym jeszcze czegoś więcej przedstawiamy materace PLUS! To propozycja dla tych, którzy wśród naszych podstawowych materacy jeszcze nie znaleźli tego jednego jedynego. Dla których wersja standardowa to za mało! Co takiego mają w sobie te materace, że warto się nimi zainteresować? Dziś przedstawiamy ich wszystkie PLUSY ; )

hypnos Materace-Dla-CiebiePo pierwsze wysokości wartościowych pianek. Na przykład jeden z naszych najpopularniejszych materacy Hypnos w wersji standardowej u góry ma piankę memory o wysokości 2 cm. Ten sam materac w wersji PLUS tej pianki zawiera już 3 cm. Na oko różnica wydaje się tak niewielka, że nie wpłynie na wygodę? Nic bardziej mylnego Pianka memory to bardzo wartościowy komponent w materacu i każda jej ilość poprawi komfort snu. Dzięki wyższej warstwie tego materiału, Hypnos PLUS jeszcze dokładniej i delikatniej otuli nasze ciało. Taka sama zasada dotyczy innych materacy jak Hades, Apollo, Afrodyta, Atena, Erato czy Persefona. Niektóre materace PLUS, np. Nike czy Morfeusz, zawierają wyższą warstwę pianki poliuretanowej. Dzięki temu zyskują na wysokości.

Po drugie materace PLUS są zaopatrzone w pokrowce z bardzo praktycznym rozdzielczym zamkiem błyskawicznym. Co to oznacza dla zwykłego użytkownika? Dzięki takiemu zamkowi pokrowiec można podzielić na dwie osobne części, co w wypadku podwójnych materacy ułatwi, a w niektórych przypadkach wręcz umożliwi pranie pokrowca w pralce. Pokrowiec ze zwykłym zamkiem w rozmiarze 160×200 raczej do pralki się nie zmieści, nie mówiąc o pokrowcach na większe materace. Higiena w naszym materacu jest niezwykle ważna, bo kto chciałby spać na brudnym materacu w towarzystwie milionów roztoczy? Także materace PLUS pomogą nam w zachowaniu naszej sennej oazy w należytej czystości.

Czy coś jeszcze przemawia za wyborem materaca w takiej podrasowanej wersji? Ależ oczywiście! Wszystkie pokrowce Materace-Dla-Ciebie 5w materacach plus są dodatkowo wyposażone w boczną siatkę wentylującą. Co ona nam daje? Znacznie lepszą cyrkulację powietrza w materacu, a to oznacza lepszą higienę – nie ma możliwości, żeby gromadziła się w nim wilgoć, czy pleśń. Mała, niepozorna rzecz, a cieszy i jest jak najbardziej praktyczna.

Co warto dzisiaj zapamiętać? Materace PLUS to większy komfort snu – wygodniejsze, czasami wyższe, ale zawsze łatwiejsze w czyszczeniu, oddychające dzięki siatce wentylującej. Są niewiele droższe od swoich podstawowych wersji, ale jak już dobrze wiemy na materacu nie należy oszczędzać. Ten dobrze dobrany i wygodny to spokojne noce i przyjemne poranki. Przy materacach PLUS inwestycja szybko się nam zwróci.