Pages Navigation Menu

Promocja walentynkowa – 10% rabatu!

Luty – miesiąc zakochanych. Podczas poszukiwania idealnego prezentu wszechobecne serduszka mogą czasami doprowadzić do oczopląsu. Walentynki mogą się okazać świetną okazją do zainwestowania w podstawę naszego związku, którą jest …. materac : ) To nocne podparcie naszego kręgosłupa może mieć wpływ na każdy aspekt naszego życia. Komfortowy, regenerujący sen to gwarancja zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli ciągle śpimy na starym, wyleżanym lub po prostu niewygodnym materacu, bóle pleców i złe samopoczucie niestety mamy gwarantowane. Człowiek niewyspany jest zmęczony, poirytowany, zły i pozbawiony energii, więc jak ma z siebie wykrzesać chęci na romans? Niestety tu nawet czekoladki ani truskawki z szampanem nie pomogą. Za to dobry materac może stanowić rozwiązanie doskonałe, zwłaszcza jeśli kupimy go w dobrej cenie ; )

Dobry, czyli dopasowany do potrzeb użytkownika, o odpowiednim stopniu twardości, elastyczny i antyalergiczny i koniecznie o właściwościach ortopedycznych. Dobranie takiego materaca nie jest łatwą kwestią, która niestety komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy wybieramy materac dla dwóch osób. W tym wypadku często trzeba iść na kompromis. A co zrobić jeżeli nie możemy się dogadać z naszą drugą połówką co do twardości materaca? Rozstanie? Na szczęście nie : ) Właśnie w takich sytuacjach warto zapoznać się bliżej z materacami o dwóch stopniach twardości, znanymi jako materace typu Dual Sleep. Co to za konstrukcja? To jakby dwa materace połączone w jedną całość, dzięki czemu każdy z partnerów może mieć własną, indywidualną i co najważniejsze idealnie dopasowaną połowę materaca. W takich materacach jedna strona – przeznaczona dlReja i Kronos Materace-Dla-Ciebiea osoby lżejszej, jest bardziej miękka, a druga połowa jest bardziej twarda – więc, dedykowana osobie cięższej. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć jeden duży materac, bez żadnego łączenia o gładkiej powierzchni, ale spełniający indywidualne oczekiwania każdego z użytkowników. Ideał prawda?

W ofercie posiadamy 3 takie modele, a luty jest najlepszym okresem na zakup takiego materaca! Dla wielbicieli pianek proponujemy wysokoelastyczny materac Reja i Kronos. Model ten łączy w sobie dwie niezwykle przewiewne pianki wysokoelastyczne. Piankę miękką H1 i średniotwardą H2. Wysokość wkładu 14 cm, z pokrowcem materac będzie miał 15 cm wysokości. Dzięki otwartej budowie komórkowej antyalergiczna pianka HR zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Podobnie zbudowany jest materac Kaja i Tezeusz. Różnica między tymi modelami polega na wysokości pianki. Pianka wysokoelastyczna w materacu Kaja i Tezeusz ma 18 cm wysokości, z pokrowcem 19 cm.

Pamiętamy także o zwolennikach sprężyn i specjalnie dla nich proponujemy materac Penelopa i Odyseusz. Ten model posiada wkład ze sprężyn typu pocket i obustronnie został obudowany pianką wysokoelastyczną. Zastosowanie sprężyn o różnej grubości drutu, oraz pianki o różnej gęstości pozwoliło na uzyskanie materaca, który jedną połowę ma średniotwardą (H2), zaś drugą twardą (H3). Ten materac doskonale dopasuje się do ciała za sprawą sprężyn Penelopa i Odyseusz Materace dla Ciebiekieszeniowych, czyli takich, które każda z osobna zostały zapakowane w oddzielną kieszonkę dzięki czemu pracują niezależnie od siebie.

Materace typu Dual Sleep są doskonałym rozwiązaniem, gdy jedna osoba jest znacznie cięższa od drugiej. Za ich sprawą nie jesteśmy skazani na kupowanie dwóch oddzielnych materacy, a jednocześnie każdy będzie miał idealnie dobraną powierzchnię snu do własnych potrzeb. Luty to szczególnie dobry miesiąc na zakup tych materacy. Aktualnie obowiązująca promocja Walentynowa umożliwia nam zakup tych modeli z 10% zniżką! Rabat obowiązuje przy zakupach w sklepach stacjonarnych. Więc w poszukiwaniu ideału zapraszamy więc do naszych salonów. Promocja czeka ; )