Pages Navigation Menu

Wiosenna promocja na materace multi i luxpocket!

rabat Materace-Dla-CiebieCzęsto myślimy, że większy komfort i wyższa klasa materaca to na pewno znacznie wyższa cena. I zazwyczaj tak jest. Wyższa cena materaca naprawdę gwarantuje wyższą jakość produktu i większy komfort wypoczynku. Tak jest z pewnością w przypadku materacy multipocket i luxpocket. Zastanawiając się nad zakupem materaca kieszeniowego warto zainwestować w te o większej ilości sprężyn. Bo w tym przypadku ilość sprężyn, czyli punktów nacisku przekłada się na naszą wygodę. Materac multipocket, czyli taki gdzie jest 508 sprężyn na m² lepiej dopasuje się do ciała niż ten ze zwykłymi sprężynami pocket, gdzie jest tylko 272 sprężyn na m². Najlepsze pod względem dopasowania do ciała i amortyzowania ruchów drugiej osoby są materace z wkładem luxpocket. Tam zagęszczenie sprężyn jest największe, bo aż 1000 sprężyn na m². Materace multipocket i luxpocket to produkty z wyższych półek, jednak ich cena wcale nie odstrasza.

Na szczęście dMaterace Dla Ciebie kieszenla wszystkich poszukujących idealnego materaca modele te zostały objęte bardzo atrakcyjną promocją! Tylko w kwietniu wszystkie materace o zwiększonej ilości sprężyn są dostępne w naszych salonach stacjonarnych ze specjalnym, wiosennym 10% rabatem! Ta specjalna promocja pozwoli się nam cieszyć sprężystym materace multipocket z lateksem Herakles bez uszczerbku dla naszego portfela. W równie atrakcyjnych cenach znajdziemy model z pianką memory – Perseusz lub pianką HR – Minos. Miłośników twardszych powierzchni powinny zainteresować materace Laila, Horus i Feniks. A z myślą o zwolennikach sztywniejszej maty kokosowej stworzono model Lalita. Niestety większość z nas przy zakupie materaca często ogranicza cena. W tej chwili wysokiej jakości materace multipocket możemy nabyć w bardzo rozsądnej cenie, a inwestycja w komfortowy sen zawsze się opłaca i szybko zwróci.

Za modele luxpocket również nie musimy wydawać dzisiaj astronomicznych sum. Dzięki obecnej promocji zaznamy niezwykłej sprężystości antyalergicznego materaca luxpocket z dodatkowym obustronnym lateksem Ksena bezMaterace-Dla-Ciebie Herakles rozbijania domowego budżetu. Dla wielbicieli kosmicznej pianki termoplastycznej materac luxpocket Hefajstos. Materac Fortuna to z kolei połączenie wspaniałych sprężyn luxpocket z wysokiej jakości pianką HR. Na tych materacach multipocket, czy tez luxpocket na pewno będziemy spać jak w obłokach. Z kokosem z kolei proponujemy model Kali.

Duża liczba sprężyn w materacu zapewnia niewiarygodny komfort. Na sen powinniśmy przeznaczać 1/3 życia. To warunek konieczny, ale jeśli męczymy się na źle dobranym, czy starym, wyrobionym materacu nawet taka dawka snu nie zapewni nam dobrego samopoczucia. Sen to element naszego życia, na którym nie warto oszczędzać. Na szczęście w tej chwili wspaniałe materace multipocket i luxpocket możemy mieć w atrakcyjnej cenie i na pewno będą to dobrze wydane pieniądze. Nasze salony zapraszają na testowanie i po rabat do Wrocławia, Katowic i Warszawy.