Pages Navigation Menu

8% na Dzień Kobiet!

Marzec to miesiąc, w którym wszystko zaczyna się powoli budzić do życia. To także miesiąc, w którym Panie mają swoje święto. Dla zapominalskich – 8 marca, czyli Dzień Kobiet. Z tej to właśnie okazji przez cały miesiąc mamy dla Was 8% rabatu na dwa, bardzo interesujące modele materacy. A jakież to? Już nie trzymamy Was dłużej w niepewności! dzień kobietMateracami, które możecie od nas otrzymać 8% rabatu są Lalita i Kali.
Zacznijmy od damy. Lalita to materac multipocket, czyli taki, który posiada wkład z 508 sprężyn na m². Z jednej strony został on wzbogacony o matę kokosową, która nadaje mu twardości H3. Kokos przede wszystkim utwardza powierzchnię materaca, ale także jest antyalergiczny i doskonale odprowadza nadmiar wilgoci. Druga strona materaca jest średniotwarda co zawdzięczamy wysokiej klasy piance poliuretanowej. Dzięki sprężynom typu multipocket oraz 7 strefom twardości materac Lalita doskonale dopasowuje się do ciała i podpiera kręgosłup.
Czas na pana. Kali, bo o nim mowa, jest materacem typu luxpocket. Co to oznacza? Skoro Lux, to znaczy, że czegoś jest więcej. Konkretnie sprężyn, bo tych mamy tu aż 1000 na m²! Jaka z tego wynika korzyść dla potencjalnego użytkownika? Takie nagromadzenie sprężyn powoduje, że są one dużo mniejsze i znacznie bardziej podatne na nacisk. Mówiąc wprost idealnie dopasowują się do ciała podpierając je. Podobnie jak Lalita również Kali posiada w górnej części matę kokosową i ma twardość H3, zaś z drugiej strony zastosowano w nim piankę poliuretanową nadając twardość H2.
Zatem Panowie nie macie pomysłu na prezent dla żony, mamy, siostry czy babci? Taką praktyczną i komfortową niespodzianką każda kobieta będzie zachwycona. Drogie Panie, a może chcecie same sobie sprawić upominek w postaci wypoczynku idealnego? Zapraszamy do naszych salonów w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Mamy dla Was przez cały marzec 8% rabatu na materace doskonałe – Lalita i Kali.