Pages Navigation Menu

Drewniane łóżko dla każdego

Sypialnia – domowe centrum wypoczynku, do którego wracamy z utęsknieniem po całym zabieganym dniu. Miejsce, w którym nabieramy sił. Aby jSaba Materace Dla Ciebieednak jak najlepiej spełniało swoją rolę konieczne jest dobre łóżko. Dobre, czyli takie, które jest nie tylko ładne, ale również stabilne i trwałe. W tej kategorii niewątpliwie wygrywają łóżka drewniane. Zapewniają stabilne podparcie, a drewno ociepla wnętrze, nadając mu klasy i niepowtarzalnego charakteru.

Drewno to materiał najbardziej naturalny i najbliższy człowiekowi. Łóżka drewniane są jedyne w swoim rodzaju, możemy podziwiać w nich nie tylko formę i linię, ale przede wszystkim kolor i fakturę drewna, czyli unikatowy układ słojów. Najpopularniejszymi łóżkami drewnianymi są modele wykonane z drewna sosnowego. Z pośród nich możemyLisse Materace-Dla-Ciebie wybrać taki o prostej, nowoczesnej formie jak łóżko Saba, Ryga, Atena, Breda czy Amsterdam, bądź modele o klasycznej stylistyce jak Tunezja czy Rotterdam.

Nasza oferta jest bardzo bogata. Znajdziemy w niej nie tylko łóżka sosnowe, ale także świerkowe. Klasyczne jak Kamila czy o nowoczesnej stylistyce jak łóżko Ola, lub bukowe, np. modele o prostej i nowoczesnej stylistyce: Praga, Maroko, Atena czy Barcelona.

Ciekawą propozycją są także łóżka z drewna brzozowego. Wykonane są one z całych, nieklejonych elementów drewnianych, dzięki czemu są niezwykle stabilne i trHoorn Materace-Dla-Ciebiewałe. Proste modele jak Sneek czy Muden to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Łóżka Hengelo, Helmond i Hulst są idealną definicją klasycznej sypialni. Jeśli jednak chcemy się oderwać od klasyki i prostoty i w aranżacji sypialni w pełni oddać nasz oryginalny charakter proponujemy modele bardziej finezyjne jak Ede, Edam, Lisse czy Snudo.

Łóżka drewniane to nie tylko rama dla materaca. Doskonale sprawdzają się jeśli łóżko jest naszym ulubionym miejscem wypoczynku. Te z wysokim wezgłowiem doskonale podpierają plecy gdy spędzamy czas z dobrą książką, czy filmem. Łóżko Cypr, Venlo czy Hoorn umilą każdą chwilę relaksu zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnych napięć w okolicy karku.Arhus Materace-Dla-Ciebie

Na łóżko drewniane możemy sobie pozwolić nawet jeśli nie posiadamy dużej sypialni. Jeżeli ogranicza nas miejsce i chcemy praktycznie wykorzystać każdą możliwą przestrzeń polecamy łóżka z pojemnikiem na pościel jak w przypadku łóżka Towa. Podnoszony stelaż tworzy pod materacem przydatną, dodatkową przestrzeń do przechowywania pościeli, pamiątek, czy innych drobiazgów. Podnoszenie na siłownikach gazowych jak w modelu Arhus sprawia, że podnoszenie stelaża nie będzie problemem. Przechowywanie rzeczy pod łóżkiem umożliwią szuflady dostępne w wielu modelach. Bardzo praktyczne są szuflady wysuwające się na prowadnicach – jak w łóżku Amida. Szuflady na kółkach możemy zamówić z łóżkami Bukareszt, Tokio. Londyn, Marzena czy Menchester.

Jeśli samo drewno to dla nas za mało ciekawym elementem wystroju sypialni będą łóżka łączące drewno sosnowe z elementami z innych materiałów. Dzięki wprowadzeniu kutych elementów dekoracyjnych łóżko Haga wyróżnia siAmida Materace-Dla-Ciebieę na tle konkurencji. Do nowoczesnych stylizacji pasuje z kolei łóżko Jofi. Wysokie wezgłowie zostało udekorowane prostymi kwadratami z kremowej eko-skóry. Drugim charakterystycznym elementem jest podświetlenie ledowe, dzięki któremu możemy tworzyć nastrojowy klimat w sypialni.

Drewniane łóżka świetnie będą również wyglądać w młodzieżowej sypialni gdzie trwałość powinna łączyć się z nowoczesnym designem. Obie cechy charakteryzują bukowe łóżko Ronaldo. Nie Eryk Materace-Dla-Ciebiezapominamy też o najmłodszych 🙂 Z myślą o dziecięcej sypialni w naszej ofercie znajdą państwo łóżka dziecięce – Klaudia, Beata, Weronika i Gwiazdeczki. Boczne barierki chronią dzieci przed upadkiem z łóżka. Można je później zdemontować dopasowując łóżko do wieku dziecka. Modele te są również dostępne w wersji z szufladą na pościel.  W małych pomieszczeniach sprawdzą się łóżka piętrowe – takie jak Olaf, Eryk czy Aron.

Sypialnia, w której stoi drewniane łóżko nabiera klasy. To uniwersalny, trwały materiał, w który warto zainwestować planując naszą domową oazę spokoju. W poszukiwaniu modelu idealnego zapraszamy na naszą stronę i do salonów stacjonarnych.