Pages Navigation Menu

Gdy nie ma łóżka :)

Materace-Dla-Ciebie cyrylMarzymy o komfortowym śnie ale niestety z zakupem łóżka do naszej wymarzonej sypialni musimy jeszcze poczekać. Czy jesteśmy skazani w tym przejściowym okresie na niewygodną wersalkę albo jeszcze bardziej niewygodny materac dmuchany? Czy może ryzykować i położyć nasz nowy bezpośrednio na podłodze? Tego rozwiązania nie polecamy. Istnieje ryzyko dostania się wilgoci do materaca a wstawanie z materaca leżącego na podłodze nie będzie raczej przyjemnością 🙂

Na szczęście mamy spryty sposób, dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się komfortowym snem bez ramy łóżka. Warto zaopatrzyć się w takiej sytuacji w stelaż na nóżkach. Dokręcanie do niego nogi ze sklejki bukowej, o wysokości o wysokości 25cm zapewnią optymalną wysokość do wstawania z materaca, listwy – odpowiednie podparcie o prześwity między nimi wentylację wnętrza materaca. W ofercie mamy dwa takie modele.

Stelaż Cyryl wykonany jest z drewna sosnowego. To solidna, gruba rana zawierająca 13 sztywnych liMaterace-Dla-Ciebie agisstew o szerokości 70mm i prześwicie 60mm. Dostępny w wielu rozmiarach będzie stanowić dobrą podstawę dla materaca.

Drugi model to stelaż Agis. W całości wykonany jest ze sklejki bukowej. Elastyczne listwy o szerokości 53mm zapewnia optymalna prace materaca. Prześwit między nimi to 35mm. Nadaje się o większości materacy ale szczególnie jest polecany do modeli piankowych, wysokoelastycznych i lateksowych, przy których można zastosować regulacje wezgłówka 🙂 To świetne rozwiązanie jeśli w łóżku również się relaksujemy czytając książki czy oglądając telewizję.

A jak już będziemy wreszcie posiadaczami wymarzonej ramy łóżka? To proste 🙂 Wystarczy odkręcić nóżki i włożyć do nowej ramy 🙂 Będą pasowały do większości modeli łóżek 🙂 Sprytne prawda?