Pages Navigation Menu

Komfortowy sen w podróży

Lato już za nami. Wielkimi krokami zbliża się zima. To jednak nie oznacza końca podróży, każdy czas jest dobry na poznawanie nowych miejsc i odrobinę relaksu. Jednak wraz z wyczekiwaną wyprawą pojawi się problem komfortowego col Materace-Dla-Ciebiesnu. Szczególnie, jeśli wybieramy się w długą podróż samochodem, autokarem czy pociągiem.

Długie godziny spędzone w jednej pozycji to nic przyjemnego. Tu bardzo przydatna będzie poduszka Col. Ma ona kształt rogala i została zbudowana z pianki termoaktywnej. To idealne rozwiązanie na czas podróży. Wystarczy ułożyć ją na ramionach i od razu nasza głowa zyskuje przyjemne podparcie.

Druga sprawa – hotel. Nawet w najlepszym hotelu materace nie są wymieniane po każdym gościu, a wiadomo, że ludzie są różni. Jeśli zatem obawiacie się o higienę materaca, na którym przyjdzie Wam spać warto zapakować ze sobą do auta cienki materac nawierzchniowy. Może on być wykonany, np. z pianki termoaktywnej lub lateksu. Dzięki niemu zyskamy pewność, że powierzchnia, na której przyjdzie nam spać jest czysta i komfortowa. Pozostając przy kwestii czystości, jeżeli mamy dzieci, szczególnie te najmniejsze to warto jest także zabezpieczyć się na wypadek nieprzewidzianej „mokrej katastrofy”. Świetnym rozwiązaniem będzie ochraniacz na materac, np. Danika. Nie zajmie wiele miejsca, a my będziemy spokojniejsi.

Jeżeli jedziemy z kolei na wczasy do rodziny to pomyślmy o tym, czy aby na pewno będziemy mieli na czym spać. Dobrze jest wówczas zabrać ze sobą dmuchany materac. Zajmie on niewiele miejsca w aucie, do tego jest zapakowany w specjalną torbę. Odciążymy w ten sposób gospodarzy. Natomiast na wypady pod namiot doskonale sprawdzi się mata samopompująca. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie od popularnej karimaty, zajmie równie niewiele miejsca, a zapewnia o wiele większy komfort .

Jeśli posiadamy na podorędziu specjalne worki do pakowania próżniowego to są one świetnym rozwiązaniem na każdą wyprawę. Dzięki nim zaoszczędzimy sporo miejsca w bagażniku.