Pages Navigation Menu

Kto facebookuje – ten zyskuje!

Materace Dla Ciebie - Konkursy na facebookuSerdecznie zapraszamy Państwa do regularnego przeglądania naszego fanpage’a na Facebooku, dostępnym pod adresem: www.facebook.com/materacedlaciebie .

Co dzięki temu Państwo zyskają?

W każdy piątek organizowany jest konkurs z NAGRODAMI!

Co zrobić, aby wygrać? Nic prostszego, wystarczy jedynie odpowiedzieć na zadane przez nas pytanie. Jest ono niezwykle łatwe, a potrzebne informacje zawarte są na naszej stronie: www.materace-dla-ciebie.pl .

Pierwsze trzy osoby zostaną nagrodzone, warto pamiętać iż konkurs pojawia się o różnych godzinach.

Odpowiedzi powinny być przesyłane w jak najszybszym czasie, od pojawienia się konkursu na adres mailowy [email protected]. Nagrody, którymi obdarowujemy zwycięzców to m.in. przytulne poduszki, czy praktyczne opaski na oczy. Ciepło zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie.

Ciekawostka, produkt dnia

Każdy wtorek to dzień, w którym dzięki nam poznają Państwo zaskakującą ciekawostkę, dawny zwyczaj, a także niepowtarzalne anegdoty, tyczące się snu, łóżek oraz materacy.

Dzień z ekspertem przypada na środę

Środek tygodnia jest dniem, w którym możemy poznać cenne rady fachowców. Warto je śledzić, gdyż dowiadujemy się z nich niezwykle przydatnych informacji, dotyczących między innymi wyboru najwłaściwszego materaca dla siebie. Wiedza taka zaoszczędza nam wiele czasu, który poświęcilibyśmy na wyszukiwanie pożądanych wiadomości.

Czwartkowe okazje

Dzień ten obfituje w promocyjną sposobność dla naszych Klientów:

1 dniowy rabat na konkretny materac, a także zimowe akcesoria!

Jak więc wykazaliśmy wyżej warto korzystać z naszego profilu, tak więc jeszcze raz serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z wielu opcji, które oferujemy za pomocą Facebook’a.