Pages Navigation Menu

Łóżka dla romantyków

Wystrój sypialni wiele o nas mówi. Styl w jakim jest urządzona, meble, dodatki – to wszystko poniekąd pokazuje jaka jest nasza natura. Nie od dziś wszelkiego rodzaju delikatne zdobienia, motywy florystyczne, pastelowe kolory kojarzą się z romantykami. Sypialnia romantyka to miejsce ciepłe i przytulne. Urzeka pewnego rodzaju dziewczęcą delikatnością.

vintage-635262_1920Istotną rolę odgrywają tu wszelkiego rodzaju akcesoria i drobiazgi. Wszystko w takiej sypialni kryje w sobie pewną dozę subtelności od pościeli począwszy, a skończywszy na różnego rodzaju drobiazgach takich jak lusterko, szkatułki, świeczki.

Bardzo ważną rolę w tego typu sypialni odgrywa łóżko, a właściwie stylistyka w jakiej jest utrzymana rama łóżka.

We wnętrzach utrzymanych w stylu romantycznym najpiękniej prezentują się łóżka kute. Tego typu łóżka są bardzo stabilne i ciężkie, jednak urzekają delikatnością formy.

Osobom ceniącym sobie prostotę i elegancję z pewnością przypadnie do gustu łóżko Nikole. Prosta rama o delikatnych zdobieniach nie przytłoczy całego pomieszczenia, a jedynie podkreśli jego charakter. Nieco bardziej fantazyjnie jest łóżko Spirale. Koliste wygięcia nadają mu subtelnego charakteru. Dzięki nim łóżko wydaje się lekkie i delikatne. Szalone w swojej formie i bogate w ozdobniki łóżka Wiki i Aura z pewnością przypadną do gustu osobom lubiącym niebagatelne rozwiązania. Ich fantazyjne wygięcia i ciekawy kształt będą stanowiły główny punkt sypialni, który zdecydowanie będzie przyciągał uwagę.

Łóżka te sprawiają wrażenie bardzo lekkich, jednak wbrew pozorom są stabilne i z pewnością będą służyły przez lata.

Łóżka kute to nie tylko bogactwo kształtów, ale także kolorów, dzięki czemu łatwo je dopasujemy do naszego wnętrza.