Pages Navigation Menu

Łóżko z płyty idealne dla każdego

Żadna kanapa, sofa czy wersalka nie zapewni takiego komfortu jak spanie na dobrze dobranym materacu. Materac to jednak nie wszystko, aby jak najlepiej nam służył potrzebuje dobrego oparcia, czyli stelaża i ramy łóżka. Łóżka z płyty meblowej to ciekawa propozycja dla osób ceniących sobie proste, klasyczne kształty i wysoką jakość. Płyta meblowa taką jakość gwarantuje, jest odporna na czynniki zewnętrzne i zarysowania. To idealne połączenie atrakcyjnej ceny i trwałości. Bardzo duża różnorodność ridemodeli i stylów zapewnia łatwość aranżacji wnętrza.

W małych wnętrzach doskonale sprawdzą się proste modele o wąskich bokach jak łóżko Teja, Ruben, czy Ikar. Prosta forma zajmuje minimalną ilość miejsca, jest uniwersalna i nie przytłacza wnętrza.

Wysokie wezgłowie w modelu Bartosz, Tony lub Piker to idealne rozwiązanie dla osób, które w łóżku również odpoczywają np. przy dobrej książce, gdy niezbędne jest dobre podparcie dla pleców 🙂

Hitem w stylizacji wnętrz są białe łóżka – w ten trend doskonale wpisuje się eleganckie łóżko Tring. Zwolenników nowoczesnych stylizacji zainteresują modele Mirella i Marek o nowoczesnej formie i klasycznym biało-czarnym połączeniu kolorów. Płyta z połyskiem, z jakiej je wykonano to kolejny estetyczny detal, dzięki któremu łóżko nabierają niepowtarzalnego charakteru. Nowoczesna stylistyka połączona z oryginalnym detalem w postaci podświetlanego zagłówka to charakterystyczna cecha łóżka Kanada.

Model Medre stanowi propozycję dla zwolenników klasyki – elegancka forma, dbałość o szczegóły wykonania i intensywny kolor ciemnego dębu to cechy, które zachwycą nawet najbardziej wymagających. W przestronnym, klasycznym wnętrzu doskonale będzie się prezentowało łóżko Samson z wysokim wezgłowiem wykończonym tapicerowaniem przepikowanym w romby.

Wiele z naszych modeli łóżek z płyty meblowej posiadają również praktyczny pojemnik na pościel. W tej kategorii uwagę zwraca Łóżko Ride z pojemnikiem o klasycznych i jednolitych kolorach oraz model Alton z pojemnikiem o ciekawym zestawieniu dwóch kolorów. W obu łóżkach jest profilowane wezgłowie i stelaż montowany na podnośnikach gazowych.

Jeśli nie pojemnik to może szuflada? Szuflady znajdziemy w łóżku Bude o klasycznym kształcie i kolorze lub w dwukolorowym modelu Łukasz o nowoczesnej stylistyce. Dodatkowe miejsce do przechowywania zawsze się przyda a sypialnia będzie pięknie urządzona 🙂