Pages Navigation Menu

Materac dmuchany – najlepszy dla turysty

Wiele osób wybierając się na biwak decyduje się spać jedynie w śpiworze na twardym gruncie. Nie jest to jednak najlepsze dla naszego zdrowia,a tym bardziej dla naszego komfortu. Najrozsądniejszym rozwiązaniem wydają się wytrzymałe materace dmuchane. Nienapompowane zajmują mało miejsca – tyle co śpiwór a są wygodne i komfortowe. rodosMogą się bardzo przysłużyć w przypadku wizyty gości, a to kolejny plus.

W naszej ofercie posiadamy trzy modele materacy dmuchanych. Pierwszym z nich jest Rodos. Jest wykonany z twardego i wytrzymałego winylu, a jego górna warstwa pokryta jest welurem dla większego komfortu. Dostępny jest w rozmiarze jedno (76x185x22) i dwuosobowym (137x191x22), w których maksymalne obciążenie to 227 kg i 295 kg więc naprawdę dużo wytrzyma 🙂 Dodatkowo materac ten posiada zawór umożliwiający bardzo szybkie pompowanie jak i wypompowanie. Jest to idealny wybór dla osób lubiących podróżować i spędzać wolny czas „pod chmurką”.

 Drugim modelem jest Masala. To materac dmuchany z oparciem dzięki czemu jest bardziej funkcjonalny. Model wykonany jest z tworzywa PVC i tak samo jak jego poprzednik, górna warstwa pokryta jest welurem co nadaje mu elegancki wygląd. Występuje tylko w jednym rozmiarze 152x215x60 i kolorze kremowym. W porównaniu z typowymi materacami dmuchanymi jest duży, funkcjonalny i komfortowy 🙂 A do tego ma estetyczny wygląd. Posiada praktyczny zawór umożliwiający szybkie nadmuchiwanie oraz szybkie spuszczenie powietrza i spakowanie. Idealny wybór dla osób potrzebujących komfortowego materaca dla gości.

Ostatnim modelem z naszej kolekcji jest Bombaj, materac dmuchany z pompką. Wykonany z tworzywa PVC i pokryty delikatnym w dotyku welurem. Jest bardzo wytrzymały i prosty w obsłudze. Dzięki pompie elektrycznej można przygotować materac w nie całe 6 minut. Pompa zasilana jest napięciem 220 – 240 V, więc nie będzie problemu z napompowaniem go pod namiotem czy tuż przed przyjazdem gości. Występuje w jednym dużym rozmiarze 152x203x46, dlatego bez problemu może pomieścić 2 osoby pod namiotem. Jest to idealny wybór dla ludzi ceniących sobie komfort i prostą obsługę.

Po funkcjonalny materac dmuchany, dostosowany do naszych potrzeb i wymagań zapraszamy do naszych salonów.