Pages Navigation Menu

Nasze nowe materace!

W trosce o komfort i zadowolenie naszych klientów, jako producent materacy nieustannie dążymy do jak najlepszego dopasowania oferty, specjalnie do Twoich potrzeb. Z każdym dniem obserwujemy zainteresowanie poszczególnymi produktami, słuchamy także Waszych pytań i uwag. Dzięki temu jesteśmy bliżej Was – klientów i wiemy, czego się od nas oczekuje. PodejmujeNOWOŚĆmy wyzwanie dla Waszego optymalnego komfortu i zadowolenia! W związku z rozwojem firmy w tym kierunku, specjalnie dla Was stworzyliśmy aż sześć nowych, niepowtarzalnych materacy kieszeniowych!

HAILA – w tym modelu postawiliśmy na wygodę użytkownika. Zapewniając zarówno stabilne podparcie dla kręgosłupa, jak i odpowiednie dopasowanie powierzchni do sylwetki, zapewniające rozluźnienie mięśni oraz niwelujące naciski. Haila to materac o twardości średniej – H2, z systemem sprężyn kieszeniowych, rozmieszczonych w 7 strefach twardości, o zagęszczeniu 272szt./m2. Powierzchnia materaca została wzbogacona o matę kokosową, zwiększającą jego twardość oraz piankę termoelastyczną, idealnie dopasowującą się do kształtu ciała, dającą efekt otulenia i rozluźnienia.

TYCHE – to materac stworzony z myślą o osobach ceniących sobie właściwości bardzo twardego materaca. W modelu Tyche znajdują się 7 strefowe sprężyny kieszeniowe, o zagęszczeniu 272szt./m2 oraz obustronna, 2-centymetrowa mata kokosowa. Sprężyny kieszeniowe zapewniają materacowi Tyche elastyczność punktową, a co za tym idzie – dopasowanie do nacisku wywieranego przez poszczególne części ciała. Natomiast podwójna mata kokosowa nadaje powierzchni materaca z obu stron najwyższą twardość – H4. Materac ten można więc bez obaw obrócić na drugą stronę, a jego właściwości nie ulegną zmianie.

ATLAS – dla klientów potrzehalia_opis_57a9c06388be5bujących twardej powierzchni, jednak lubiących mieć wybór i więcej możliwości, stworzyliśmy model Atlas. Na sprężynach kieszeniowych, podzielonych na 7 stref twardości (o zagęszczeniu 272szt./m2), ułożono obustronnie matę kokosową. Z jednej strony materaca jest to mata o grubości 1 centymetra, nadająca powierzchni twardość H3, natomiast z drugiej strony znajduje się aż 2-centymetrowa mata kokosowa, dzięki której zyskujemy twardość H4. Materac ten jest więc na jednej stronie twardy, a po odwróceniu – bardzo twardy.

HEKTOR – niezawodne połączenie twardości materaca z doskonałym dopasowaniem do kształtu ciała, osiągnęliśmy dzięki stworzeniu materaca Hektor. W jego wnętrzu kryją się sprężyny Multipocket – rozmieszczone w 7 strefach twardości, o zagęszczeniu 508szt./m2, zapewniające doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Natomiast powierzchnia materaca została utwardzona obustronną, 1-centymetrową matą kokosową. Dzięki takiemu rozwiązaniu, także osoby lubiące czuć twardość materaca, mają możliwość wybrania modelu najwyższej jakości.

TETYDA – to połączenie dwóch najlepszych, średniotwardych materacy Multipocket w jeden! W materacu Tetyda ułożono sprężyny kieszeniowe o 7 strefach twardości i zagęszczeniu 508szt./m2 . Taki wkład zapewnia wiele niezależnych punktów podparcia, dzięki czemu perfekcyjnie podtrzymuje ciężar ciała. Ale to nie wszystko! Na powierzchni materaca z jednej strony znajdziemy 5-centymetrową piankę termoelastyczną, idealnie dopasowującą się do kształtu ciała – jakiStock_000012152008Medium w modelu Perseusz, a z drugiej strony – 4-centymetrową piankę lateksową, nadającą materacowi sprężystości i doskonale oddychającą – jak w materacu Herakles.

HYPERION – połączenie dwóch najlepszych, twardych materacy Multipocket. W modelu Hyperion znajdziemy sprężyny kieszeniowe o zagęszczeniu 508szt./m2,, podzielone na 7 stref twardości, oraz obustronną matę kokosową, nadającą materacowi odpowiednią twardość H3. Natomiast na powierzchni materaca – z jednej strony 5-centymetrową piankę termoplastyczną, jak w materacu Laila, a z drugiej strony – 4-centymetrową piankę lateksową, jak w modelu Horus. Dzięki temu połączeniu komponentów, zyskujemy wygodę wyboru właściwości materaca, w zależności od aktualnych potrzeb.

Jeśli w śród nowych modeli znajduje się Wasz wymarzony model zapraszamy na nasza stronę materace-dla-ciebie.pl i naszych sklepów stacjonarnych. Idealny komfort jest na wyciągnięcie ręki.

Paulina Kowalczyk

Doradca klienta