Pages Navigation Menu

Nowe materace w ofercie !!!

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 nowe materace, dostępne w naszej ofercie.

Materace stworzone specjalnie dla par !! Zostały zaprojektowane z uwzględnieniem niższej wagi ciała kobiety i większej mężczyzny. W efekcie powstały materace o dwóch twardościach – jedna połowa jest bardziej miękka, a druga twardsza.

Nareszcie możecie Państwo kupić jeden materac, który w takim samym stopniu zadowoli obie osoby, lubiące spać na powierzchniach odmiennej twardości !!

 

Reja i Kronos to materac z pianki wysokoelastycznej o dwóch twardościach – jedna połowa materaca jest miękka, a druga – średnia. Dwie twardości zapewnia zastosowana w materacu najwyższej jakości pianka wysokoelastyczna o grubości 14cm, która posiada miliony małych otworków w swojej strukturze, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu ciała.

Kaja i Tezeusz – materac z pianki wysokoelastycznej o grubości 18cm. Pianka ta idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i bardzo szybko reaguje na zmiany pozycji w czasie snu, dzięki czemu materac zyskuje właściwości ortopedyczne.

Penelopa i Odyseusz to materac sprężynowy pocket z dwoma twardościami – jedna połowa materaca jest średnia, a druga twarda. Dwie różne twardości zawdzięcza piance HR, dopasowanej tak, by nadawać mu w jednej połowie twardości mniejszej (H2), a w drugiej – większej (H3).