Pages Navigation Menu

Nowości w naszym sklepie

Już niebawem w naszym sklepie pojawią się nowe produkty. Wzbogacimy ofertę o kilka modeli materacy na stelażu, pojawią się również nowe modele materacy, tzw. kontynentalne.

Najbardziej popularne modele materacy będzie można wybrać w wersji z wbudowanym stelażem. Materace będą posiadały również mocowane nóżki, dzięki czemu będzie można użytkować materac bez ramy łóżka. Będzie możliwość wyboru rozwiązania z nóżkami lub bez, co umożliwi również ułożenie na ramie.

Nowość w Materace Dla Ciebie - materac na stelażu

Kolejna nowość to materace kontynentalne. Materace tego typu zbudowane są z trzech elementów: materaca bonellowego, materaca kieszeniowego i materaca z lateksu, kokosu lub pianki termoelastycznej w zależności od wybranego modelu. Grubość materacy kontynentalnych to około 60 cm, więc to bardzo dobra alternatywa dla łóżek ze stelażem. Połączenie aż trzech różnych materacy zapewnia wysoki komfort wypoczynku i trwałość materaca. Dzięki możliwości wyboru dodatkowych warstw w górnej części, będzie można materac dopasować do indywidualnych potrzeb. Ten typ materaca również będzie można zamówić w opcji z nóżkami lub bez. Poszczególna warstwa materaca będzie wyposażona w osobny pokrowiec zapinany na trzystronny zamek, co bardzo ułatwia jego pielęgnację.

Nowość w Materace Dla Ciebie - materac kontynentalny

Zapraszamy do śledzenia naszej oferty!