Pages Navigation Menu

Poduszka Mito – tego nie możesz przegapić!

Ból karku nie daje Ci zasnąć? Budzisz się z odrętwiałą szyją? A może całą noc się kręcisz nie mogąc ułożyć odpowiednio głowy? Do tego wszystkiego dochodzi poranne kichanie? Co podejrzewasz? Myślisz, że to przeziębienie? Może być jednak mitoinna przyczyna Twoich problemów. Taka, która towarzyszy Ci każdej nocy. Poduszka. A konkretnie nieodpowiednia poduszka. Źle dobrana może nam porządnie zaszkodzić, a ta odpowiednia zdziała cuda.

Ważne cechy dobrej poduszki: antyalergiczna, oraz dająca odpowiednie podparcie głowy, odcinka szyjnego kręgosłupa i barków. Te wszystkie warunki spełnia poduszka Mito. Została ona wykonana z niezwykle przyjemniej, ortopedycznej pianki termoelastycznej. Dodatkowo pianka w poduszce Mito została wzbogacona o hydrożel – czyli niezwykły materiał o właściwościach chłodzących.

Pianka memory, z której wykonana jest nasza niezwykła poduszka, reaguje na temperaturę ciała dzięki czemu idealnie dopasowuje się do naszej głowy oraz daje podparcie barkom i odcinkowi szyjnemu kręgosłupa. Wkład w postaci hydrożelu charakteryzuje się termoregulacją, delikatnie ochładza organizm dając uczucie świeżości. Również kształt wkładki hydrożelowej nie pozostaje bez znaczenia. Dzięki niemu nacisk na poduszce rozkłada się równomiernie co w efekcie daje doskonałe podparcie dla naszej głowy i szyi.

Pokrowiec, w który nasza poduszka została pięknie opakowana posiada właściwości antyalergiczne. Dzięki wszytemu zamkowi można go w łatwy sposób zdjąć i wyprać.

Mito to produkt najwyższej jakości, który zapewni nam komfort i wygodę snu. Tutaj też mamy niespodziankę dla wszystkich, którzy decydują się na zakup naszych materacy, albowiem przy zakupie materaca w rozmiarze standardowym macie możliwość nabyć również poduszkę Mito w niższej cenie. Przy zakupie pojedynczego materaca poduszka Mito za pół ceny! Przy zakupie materaca podwójnego – dwie poduszki Mito w cenie jednej. Każdy z partnerów może mieć swoją, dzięki czemu unikniemy kłótni o poduszkę. Idealny materac + doskonała poduszka = komfortowy, zdrowy sen. Dla każdego. Zapraszamy do kontaktu z nami!