Pages Navigation Menu

Poduszki nowej generacji

Poduszka jest jednym z istotnych elementów mający wpływ na komfort naszego wypoczynku. Coraz większa świadomość konsumencmemory Materace-Dla-Ciebieka sprawia, że przychylniejszym okiem patrzymy na poduszki wykonane z różnego rodzaju pianek. Rekordy popularności wśród naszych klientów bije poduszka Memory. I wcale nas to nie dziwi. Została ona wykonana z tzw. kosmicznej pianki Visco, a inaczej – z pianki termoaktywnej. Dlaczego kosmicznej? Pianka memory (jak widać ma wiele imion 😀 ) została wynaleziona przez naukowców NASA w celu poprawienia komfortu astronautów – rozluźniania napiętych mięśni i niwelowania skutków długiego przebywania w jednej pozycji. Z czasem została udostępniona szerszej publiczności i dzięki swoim dobroczynnym właściwościom zyskała ogromną popularność. Wspomniana poduszka Memory ma jeszcze jedną istotną cechę – posiada profilowanie, dzięki któremu doskonale dopasowuje się do odcinka szyjnego podpierając głowę. Polecana szczególnie osobą przesypiającym większość nowy na boku.Soap Memory Materace-Dla-Ciebie

Dla osób które często się wiercą i zdarza się im sypia na placach czy brzuchy idealną propozycją będzie poduszka z pianki termoplastycznej o klasycznym prostokątnym kształcie bez profilowań kształcie – poduszka Soap Memory o perforowanej powierzchni – co zapewnia lepszą wentylację. I na tym można by poprzestać, jednak jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc przedstawimy dziś innowacyjne rozwiązania, które znalazły swoje zastosowanie w … poduszkach.

Nie odbiegniemy daleko i pozostaniemy przy piance termoplastycznej. Z niej została również wykonana poduszka Visco Moon. A dokładniej z jej specjalnVisco Moon Materace-Dla-Ciebieego rodzaju – z pianki termoelastycznej Airsense. Oznacza to, że przewiewność tej pianki jest do 500% większa aniżeli przy piankach produkowanych standardowymi metodami. Ale jaki ma to wpływ na użytkownika? Poduszka Moon posiada znacznie lepszą wentylację co powoduje, że znacznie dłużej utrzymuje czystość i świeżość. Jednak to nie wszystko. To jedyna poduszka, którą możemy wyprać w pralce w temperaturze do 60°C! Poduszka Moon posiada kształt mydełka. Doskonale dopasowuje się podpierając głowę i odcinek szyjny kręgosłupa.

Wszystkim osobom ceniącym sobie naturalne rozwiązania z pewnością do gustu przypadnie poduszka MemorySoy wykonana z pianki termoelastycznej 3D. Pianka zastosowana przy jej produkcji posiada w składzie 20% naturalnego oleju sojowego, który jest Memorysoy Materace-Dla-Ciebiedodawany w momencie jej spieniania. Co nam daje olej sojowy? Takie rozwiązanie powoduje, że pianka staje się jeszcze bardziej sprężysta, natomiast jej powierzchnia idealnie gładka. Poduszka Memory Soy posiada kształt lekko ściętego mydełka. Delikatne stożkowe wykończenie znacznie wpływa na poprawę komfortu snu. Perforowana powierzchnia poduszki wzmacnia jej wentylację.

Niezwykle interesujMito Materace-Dla-Ciebieące są poduszki wykonane z połączenia pianki termoaktywnej z hydrożelem lub z samego hydrożelu. Poduszka Mito jest idealnym połączeniem pianki memory z hydrożelem. W całości została ona wykonana z pianki visco, na środku jednak posiada wkładkę z hydrożelu. Hydrożel posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne. To rewelacyjne rozwiązanie dla osób, którym w nocy jest zbyt gorąco. Dlaczego? To proste – hydrożel obniża wykrytą temperaturę o 3° dając tym samym orzeźwiające uczucie lekkiego chłodu i odświeżenia. Idealna dla oComfort Water Gel Materace-Dla-Ciebiesób zmagających się z nadmiernym poceniem się w nocy. I tu przechodzimy do poduszki Comfort Water Gel, która w całości została wykonana z pianki Watergel® o dużej gęstości (60kg/m³), zatem nie tylko przyniesie nam orzeźwiające uczucie odprężenia, ale też będzie idealnym podparciem dla głowy.

Warto czasem odejść od tradycji i spojrzeć przychylniej na innowacyjne rozwiązania, które poprawią nasz komfort snu i sprawią, że rano wstaniemy rześcy i gotowi na wyzwania nowego dnia.