Pages Navigation Menu

Pokrowiec Aloe Vera

Pokrowiec Aloe Vera to idealny wybór dla osób z wrażliwą skórą. Tkanina pokrowca jest nasączona żelem z liścia aloesu, dlatego stwarza bardzo miłe uczucie chłodu i jest delikatna dla skóry. Ponadto ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, zapobiega rozmnażaniu się roztoczy. Zapewnia bardzo dobrą wentylację materaca i obieg powietrza. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, a faktura pokrowca delikatnie karbowana. Aloe Vera nadaje się do słonecznych sypialni, ponieważ posiada właściwość pochłaniające promienie UV.

Pokrowiec należy prać w temperaturze max do 40°C – przy tej temperaturze nie występuje ryzyko utraty jego cennych właściwości oraz nie ma możliwości, by się skurczył.

Skład tkaniny to:

  • 35% bawełna
  • 65% poliester z dodatkiem ekstraktu z liścia aloesu

 

 

 

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe