Pages Navigation Menu

Przyzwyczajenie się do nowego materaca

 

Najważniejszą decyzje podjęta i mamy już nowy materac! Wreszcie będzie nam wygodnie 🙂 I zazwyczaj już od pierwszej nocy na nowym materacu czujemy róMaterace-Dla-Ciebie familyżnicę, wreszcie śpimy komfortowo i wstajemy wyspani 🙂

Może się jednak zdarzyć, że po pierwszej czy drugiej nocy wstaniemy niezadowoleni. Na szczęście nie jest to powód do paniki. Dajmy sobie trochę czasu, aż nasz organizm przyzwyczai się do nowego materaca 🙂 Jeśli do tej pory spaliśmy na starym albo po prostu źle dobranym (np. zbyt twardym) materacu może trochę potrwać zanim nasz organizm przyzwyczai się do nowej powierzchni.

Takie ”przestawienie” się na nowy materac może potrwać od kilku do kilkunastu dni. Zazwyczaj po dwóch tygodniach użytkowania nowego materaca możemy stwierdzić czy wybrany moSatin Pro  |  Podologdel okazał się strzałem w dziesiątkę 🙂 Reguły jednak nie – w wielu przypadkach już od pierwszej nocy na nowym materacu wiemy, że będzie się nam na nim dobrze spało. Inni potrzebują około trzech tygodni aby stwierdzić czy materac nam pasuje. Po kilku dniach dyskomfort zazwyczaj powinien minąć.

Jeśli jednak po dłuższym użytkowaniu materaca możemy obiektywnie stwierdzić, że wybrany model nam nie odpowiada przysługuje u nas możliwość zwrotu czy wymiany materaca. 30 dni testowania dotyczy rozmiarów standardowych i są możliwe 2 wymiany. Pierwsza jest darmowa przy drugiej pokrywany koszty przesyłki 100 zł. Wszystkie informacje można znaleźć na naszej stronie w zakładce zwroty.