Pages Navigation Menu

Sen na chmurce – Selena, 20 cm nieba

Leżysz na łące, wpatrujesz się w błękitne niebo urozmaicone białymi chmurkami o fantazyjnych kształtach i wyobrażasz sobie jakby to było leżeć na takiej chmurce. Ach! Cóż to za piękny sen, prawda? Ależ byłoby przyjemnie móc chociaż przez chwilę dotknąć nieba, poczuć się tak błogo jak nigdy dotąd. A,czy wiecie, że to jest możliwe? Dosłownej chmurki Materace Dla Ciebie - SelenaWam zaoferować nie możemy, choć chcielibyśmy, ale mamy dla Was coś innego. Coś dzięki czemu poczujecie się właśnie jak w niebie. Taką naszą „chmurką” jest materac Selena. Kto się na nim raz położy nie będzie chciał wstać, zapewniamy. Bo to uczucie jedyne w swoim rodzaju. Każdy inny materac będzie po takim doświadczeniu niewygodny i za twardy. Zatem spróbujemy Wam przedstawić to cudo, które tak nas zachwyca.

Materac ten został zbudowany z dwóch pianek. Jego podstawę stanowi 10 cm pianki poliuretanowej z aloesem. Pianka ta posiada specjalne żłobienia, dzięki którym materac ma zapewnioną doskonałą wentylację oraz idealnie dopasowuje się do stelaży regulowanych. Pianka poliuretanowa jest niezwykle wytrzymała i trwała. Ponadto charakteryzuje ją bardzo dobra izolacja termiczna. Ale, nie pisalibyśmy o chmurce, gdyby nie drugi komponent, którym jest 10 cm pianki memory z aloesem. Ta pianka termoaktywna działa nie tylko pod wpływem nacisku, ale również temperatury naszego ciała. Powoli mięknie, dostosowując się do naszego ciała i delikatnie otulając całą sylwetkę. Pobudza krążenie krwi i niweluje powstawanie ucisków. Jej właściwości sprawiają, że jest doskonałym materiałem znajdującym swoje zastosowanie w profilaktyce rehabilitacyjnej, ortopedycznej i antyodleżynowej. Mało? Zatem warto również dodać, że zapobiega rozmnażaniu się pleśni i roztoczy, a tym samym posiada właściwości antyalergiczne.

Najciekawsze jednak zostawiliśmy sobie na deser. Materac Selena został wykonany dzięki innowacyjnejMaterace Dla Ciebie - selena2 technologii Aloefeel®. Jest to system, który powstał z surowców opartych na wodzie i olejków roślinnych wzbogaconych mikrokapsułkami prawdziwego aloesu. Materac ten jest produktem ekologicznym. Wykonany on został z pierwiastków odnawialnych w przyrodzie. W trakcie użytkowania stopniowo uwalniane są substancje czynne korzystne dla naszego ekosystemu. To idealny produkt dla osób dbających o środowisko naturalne.

Trudno uwierzyć, gdy się to wszystko czyta? Wcale nas nie dziwi, że macie wątpliwości, wszak napisać można wiele. Aby rozwiać Wasze wątpliwości i zaskoczyć Was jeszcze bardziej zapraszamy do naszych salonów. Naprawdę warto przekonać się na własnej skórze i zaznać tego uczucia nieważkości!