Pages Navigation Menu

Sensit

 

Lady’s and Gentelmen’s, Panie i Panowie, usiądźcie wygodnie, ponieważ mamy zaszczyt przedstawić Wam coś rewelacyjnego. Oto on, cudowny, wspaniały, król nad królami – Sensit. Materac, którego nie powstydziłaby się żadna gwiazda. Wyjątkowy przez rzadko spotykaną uniwersalność, jedyny w swoim rodzaju.

Urok Sensita tkwi w jego buSENSIT Materace-Dla-Ciebiedowie. Jest to połączenie trzech wysokojakościowych i zaawansowanych technologicznie pianek. Dzięki piance HR 15cm jest bardzo stabilny i wytrzymały, zadaniem 5cm pianki Memory jest niwelowanie ucisków, natomiast 4cm pianki lateksowej dopasowanie się idealnie do ciała dzięki jej niezwykłej elastyczności. Również jeszcze większy komfort otrzymujemy dzięki pokrowcowi, który jest niezwykle przyjemny w dotyku. Materac Sensit idealnie podpiera ciało, jest niezwykle trwały i odporny na odkształcenia, a dodatkowo ma właściwości ortopedyczne oraz jest antyalergiczny. Kolejnym atutem są dwie twardości do wyboru, średnio twarda H2, oraz twarda H3, dzięki temu jeszcze lepiej trafia w preferencje większej ilości osób.

 Nie od dziś wiadomo, że dobry sen jest podstawą dobrego samopoczucia. Więc, aby zacząć dobrze dzień, musimy się porządnie wyspać. My znaleźliśmy na to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz poprawić komfort swojego snu, zaufaj nam. Codziennie będziesz wstawał wypoczęty, rozluźniony, a co najważniejsze bez żadnych dolegliwości bólowych. Dzięki temu cały dzień będziesz marzył o tym, aby powrócić do swojego królestwa i oddać się w objęcia Morfeusza.

Materace-Dla-Ciebie 1Coraz większymi krokami zbliżają się chłodniejsze dni. Noce będą coraz dłuższe, więc tym samym będziemy spędzać więcej czasu w łóżku. Dlatego warto zainwestować w wygodny materac. Jak dawno, dawno temu powiedział Heraklit z Efezu „Na jawie świat jest dla wszystkich jeden i ten sam, ale we śnie każdy ucieka do własnego świata.” Kierując się tą mądrością, warto przemienić sypialnię w oazę spokoju. Kładąc się do spania,wziąć kubek gorącego kakao, przykryć się cieplutkim, mięciutkim kocykiem i udać się w podróż do innego, czasami lepszego świata na niezwykle wygodnym Sensicie.

Teraz i Ty możesz poczuć się jak król, śpiąc na naszym materacu. Zadzwoń, bądź odwiedź nas w salonie i zamów. Zaufaj nam i pozwól poprawić jakość Twojego życia. Obiecujemy, że nie pożałujesz swojej decyzji. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych i na stronę.