Pages Navigation Menu

Seria Vitamed!

Środek nocy, a Ty wciąż kręcisz się z boku na bok. Ciągle coś jest nie tak. Za zimno, za gorąco, a do tego poduszka jakby wcale nie podpierpoduszka medyczna Moaterace-Dla-Ciebieała głowy. Rezultat takich nocnych przepraw jest łatwy do przewidzenia. Poranek nie jest najprzyjemniejszy, gdy wstajemy cali obolali i zmarznięci. Cóż, w takim przypadku nie można mówić o komforcie spania. Bo jak się okazuje poduszka i kołdra mają dość duże znaczenie dla naszej wygody.

Poduszka powinna być odpowiednio wyprofilowana, najlepiej z pianki memory lub lateksu. Jednak wiele osób wciąż jest przyzwyczajonych do tradycyjnych, małych poduszek. Taki produkt też ma swoje zalety. To idealna propozycja dla osób preferujących spanie na brzuchu czy wiercących się w nocy. Te klasyczne i tradycyjne zwykle wypełnione są pierzem. Taki wkład jest naturalny, niestety w wielu przypadkach może uczulać. Dlatego wa4 pory roku Materace-Dla-Ciebierto zwrócić uwagę na poduszki medyczne Vitamed. Ich istotą jest wypełnienie z silikonowego granulatu Follball. Co niezwykle ważne, te poduszki posiadają właściwości hipoalergiczne. Choć nie są profilowane dają naszej głowie doskonałe podparcie – nocne bóle szyi już nie będą nam doskwierać.

Równie istotnym elementem wyposażenia sypialni jest kołdra.  zmarzluchom z pewnością do gustu przypadnie kołdra 4 pory roku Vitamed. Ta kołdra ta składa się z dwóch oddzielnych części, które po złączeniu stanowią całość i zapewniają uczucie ciepła w zimowe koldra caloroczna Materace-Dla-Ciebienoce. Po rozdzieleniu uzyskujemy cienką, letnią kołdrę oraz nieco grubszą na okres wiosenno-jesienny. Drugą propozycją jest kołdra całoroczna Vitamed posiadająca średni stopień ciepła.
W serii Vitamed znajdziemy również komplet dziecięcy, na który składa się kołderka i poduszka. Zapewnią one zdrowy sen każdemu maluchowi.

Wszystkie produkty z serii Vitamed charakteryzują się doskonałą cyrkulacją powietrza i właściwościami antyalergicznymi. Uszyte z komplet Vitamed Materace-Dla-Ciebietrwałej, doskonałej jakościowo tkaniny poliestrowej i wypełnione silikonowym granulatem Foollball są gwarancją zdrowego wypoczynku i relaksu. Wszystkie produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów, które nie wywołują alergii. Zarówno poduszki jak i kołdry można prać w pralce w wysokich temperaturach (nawet do 95 stopni!) co pozwala pozbyć się niebezpiecznych roztoczy i utrzymać wysoki stopień higieny.

Co równie  istotne cała seria posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA oraz atest PZH, dzięki czemu mamy pewność, że kołdry i poduszki zostały wykonane przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.