Pages Navigation Menu

Sposób pielęgnacji pokrowców

W celu utrzymania materaca w czystości, należy czyścić pokrowiec.

 

Obecnie wyróżnić można 7 różnych pokrowców:

materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe Dormia Można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni.
materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe Aloe Vera Można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni.
Silver Active Można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni.
Soya Można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni.
Medicott Można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni.
Bamboo Można prać w pralce w temperaturze do 40 stopni.
materace, materac, materace do spania, sklep z materacami, materace sklep internetowy, materace lateksowe, materace dla dzieci, materace kieszeniowe, materace piankowe, materace termoelastyczne, materace kokosowe, pokrowiec na materac, materac na wymiar, materace sprężynowe, materace hotelowe Margrita Pokrowiec ten należy czyścić chemicznie na sucho.

Pokrowce te różnią się składem, wyglądem i sposobem pielęgnacji. W przypadku pokrowców Dormia, Aloe Vera, Bamboo i Silver Active dopuszczalne jest pranie ich w pralce w temperaturze 40 stopni. Pokrowiec Margrita należy czyścić chemicznie na sucho. Medicott i Soya pierzemy w 60 stopniach. Warto przestrzegać zaleceń dotyczących pielęgnacji pokrowców, aby służyły one jak najdłużej, nie zmieniając przy tym swoich właściwości.