Pages Navigation Menu

Trojaczki Multipocket

W naszej ofercie znajdą Państwo materace piankowe jak i sprężynowe. Jeśli chodzi o te drugie, najczęściej wybierane są modele kieszeniowe. Oznacza to tyle, że sprężynki, które znajdują się w materacu są spakowane w małe kieszonki co sprawia, że na nacisk reagują punktowo. Im więcej sprężyn tym lepiej dla naszego wypoczynku. Duże zagęszczenie sprężyn na m2 kobieta-spania_1169-77pozwala na lepsze dopasowanie się materaca do naszego ciała co przekłada się na dużo większy komfort snu i odpowiednie podparcie kręgosłupa.
Dlatego dzisiaj opiszemy materace godne uwagi każdego, kto jest złakniony wygody – przedstawiamy mulipocketowe trojaczki: Laila, Feniks i Horus.
Każdy z tych trzech modeli, posiada formatkę sprężyn typu multipocket (czyli 508 sprężyn/m2), 1 cm maty koksowej oraz 5-4 cm pianki. No właśnie. Pianki. W nich tkwi sedno sprawy.

W modelu Laila głównym sprawcą zamieszania jest pięciocentymetrowa pianka memory, visco lub po prostu pianka termoelastyczna.
Pod wpływem temperatury ciała pianka ta delikatnie się zapada, otula nas, zapamiętuje kształt sylwetki. To materac, na którym poczujemy się jakbyśmy leżeli na chmurce. Aby efekt zapadania się jednak nie był tak intensywny, amortyzuje nas mata kokosowa.
Model ten najlepiej będzie się sprawdzał w przypadku osób śpiących na boku. Biodra oraz ramiona będą się delikatnie zatapiały tworząc linię prostą z kręgosłupem i odpowiednio podtrzymując ciało.

9sModel Horus wyróżnia się pianką lateksową o grubości 4 cm. Jest to bardzo przewiewny materiał dzięki wyżłobionym w nim otworom. Pianka lateksowa jest niezwykle sprężysta i elastyczna, a także odporna na deformacje. Ponadto szybko i idealnie dopasowuje się do ciała reagując niemalże natychmiast na każdą zmianę pozycji snu. Leżąc nań można mieć odczucie pływania, dlatego aby efekt ten nie był dominujący dodana została mata kokosowa. Wraz z nią materac jest idealną propozycją dla osób lubiących wypośrodkowanie twardych powierzchni z elastycznością.

Ostatnim z trójki rodzeństwa jest model Feniks. Wzbogacony w 4 cm pianki wysokoelastycznej HR. Jej głównym zadaniem jest nadanie materacowi trwałości oraz odpowiedniej plastyczności zapewniając stabilne podparcie dla ciała podczas snu. Dzięki naturalnym kanalikom powietrza pianka HR jest niezwykle przewiewna, więc nie będą się w niej rozwijać żadne bakterie, pleśń czy roztocza, dzięki czemu jest polecana alergikom.
Model Feniks może być nieco twardszy w odczuciu niż jego poprzednicy. Wzbogacony o matę kokosową jest prawdziwie trwały i odporny na odkształcenia.

Odpowiedni wybór materaca jest bardzo ważny nie tylko dla naszej wygody, ale przede wszystkim zdrowia, dlatego też zapraszamy serdecznie do naszych salonów, w których doradcy pomogą dokonać odpowiedniego wyboru.